Вiнницька область, Гайсинський район,
село Косанове
Телефон для попереднього бронювання столикiв та готельних номерів:

(068) 561-66-65; (063) 730-52-55Ви можете розмістити свою рекламу або привітати рідних на нашому дорожньому банері.
Тел.(098)0795557

Коли ми згадуємо про дитинство, з пам’яті мимоволі виринають спогади про смачний бабусин борщик, налиснички, приготовлені з великою теплотою та любов’ю. Як хочеться іноді поринути в ті далекі та безтурботні літа!

Ресторан «Бабусині витребеньки» - це куточок нашого з Вами дитинства, де Ви відчуєте не тільки смак неперевершених бабусиних страв, а й турботу та уважність персоналу, затишну атмосферу, якими пронизані стіни нашого закладу. Тепло та невіданий спокій на душі виникне, щойно переступите поріг ресторану. Адже будівля та її внутрішнє оздоблення зроблене із натуральної карпатської смереки. Магія дерева та сила гір, яка його зростила, в сукупності з натуральними продуктами – дарами плодючої подільської землі – наповнять Вас силою та енергією, а відчуття справжнього смаку, того, який був у дитинстві, додадуть наснаги та душевної рівноваги.

Архітектурне рішення комплексу диктує направленість кухні: поряд з традиційними українськими стравами, знайшли своє місце й західноукраїнські - карпатський дерун, печеня по-гуцульськи, банош, чанахи по-прикарпатськи, а також усіми улюблені європейські – паста Карбонара, Болоньєзе, різотто. В цьому вбачається певна символічність: Вінниччина географічно знаходиться на перехресті культур заходу та сходу України, а історично ще й постійно перебувала під впливом багатьох кулінарних традицій. Страви з меню ресторану – це збірна українська домашня кухня з елементами сучасних кулінарних новинок.
Окрім повсякденних страв, окремою добіркою стоять святкові, якими багата українська кухня. От де є розгулятися польоту кухарської фантазії! Поряд з обов’язковими м’ясами-ковбасами, голубцями, холодчиком, фаршированим коропом – рулет з курагою в тісті, кошик з болгарським перцем та м’ясом з грибною начинкою, курячі конверти та безліч всіляких різносолів.

«Родзинкою» закладу можна вважати страви з тандиру. Ця традиційна азіатська «піч» знайшла своє застосування і в наших краях - м’ясо, риба з тандиру мають особливий смаковий колорит.

Проте незаперечним надбанням ресторану варто вважати його атмосферу, відчувши яку, хочеться повертатися в нього знову і знову, як до рідного дому, де на Вас чекають і завжди Вам раді.